Kniha návštěv, reference klientů

Masáž

Petr 16.06.2020
Děkuji Petře za skvělou masáž a uvolnění zablokovaných lopatek.
Jsem stálým klientem a i nadále zůstanu :-)

Masáž

Marketa Pelcova 14.07.2019
Péťo, strašně moc děkuju za včerejší masáž. Bylo to moc super,určitě tvoje služby zas využiji

poděkování

Jana Amlerová 28.06.2018
Petro děkuji-dala jste mě "do formy"-je mi fajn

poděkování

Jana 03.09.2016
Včera jsem opět dopřála mému ťelu to co mu náleží

Duhová masáž

Kamča 13.06.2016
Děkuju Pétě za úžasnou duhovou masáž. Vybrala jsem si do masážního základu vůně všech 7 čaker. A úplně jsem se rozplývala blahem a zářila. Nakonec výborný čajíček a dobrůtka. Takové hýčkání jsem už dlouho nezažila. Děkuji, děkuji:-) A vřele doporučuji.

Thajský ráj na Dobříši

Barbora Uchytilová 06.04.2016
Pokud nemáte čas, nebo peníze na to, abyste jeli na měsíc do Thajska, zajděte si na masáž k Petře a ocitnete se v alespoň na chvíli na sluncem zalité pláži :) Na thajské masáže chodím už dlouho, ale teprve teď jsem objevila tu "svou thajskou" masérku. Petra je velmi citlivá, pečlivá, milá. Vřele doporučuji!

masáže

Jana 09.01.2016
Vždy perfektní !Milá a profesionální masérka,útulné a čisté prostředí,přesně tak jak by to mělo být všude.Už se těším na další masáž!

úžasné masáže

Lenka Votavová 18.12.2015
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Petře za úžasné masáže. K narozeninám mi děti splnily přání a dostala jsem poukaz na masáže. První jsem absolvovala v létě a byla to hodinová masáž celého těla- perfektní a jelikož pracuji v kanceláři často bolí záda a tak docházím na masáže zad a dnes jsem si dala pod stromeček předčasný dárek- duhovou hodinovou masáž. Něco úžasného vřele doporučuji.
Paní Petra je velice příjemná, vždy s úsměvem a její ruce dovedou zázraky. Masáže jsou velmi příjemné, prostředí nádherné s příjemnou hudbou a na závěr dobrý čajík se sušenkou.Též se dají na místě koupit čakrové olejíčky,které též používám a jsou vynikající. Co dodat na závěr- přesvědčte se sami a nechte se rozmazlovat a vyléčit jak tělo tak i duši:-) Velké DÍKY paní Petro:-)

Simply the best

Karel :-) 13.08.2015
Jednoznačně ta nejlepší masáž, které se vám na Dobříši a v širokém okolí může dostat. Skvělý profesionální přístup, příjemné prostředí a taky úsměv, co pohladí.

Reflexní terapie nohou

Jitka Suchá 02.06.2015
Děkuji Petře za vždy úžasnou relfexní terapii nohou - po zkušenostech s mnoha jinými maséry oceňuji její poctivý přístup a příjemnou atmosféru. Doporučuji všem :-)
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

BUDDHA SPA masáže Dobříš Mgr. Petra Bláhová
L.Kopáčka 1527
Dobříš 26301
603 803 263 buddhaspa@seznam.cz